1. junija v Preddvoru praznujemo občinski praznik. Na letošnji slavnostni akademiji je župan Rok Roblek podelil 16 občinskih priznanj, med občinskimi nagrajenci pa so kar štirje iz naše šole.  Pomočnica ravnatelja Petra Lesjak je v zahvalo za uspešno sodelovanje s krajem in občino prejela Grb Občine Preddvor, osmošolka Meta Roblek Priznanje Občine Preddvor za uspehe in vsestransko angažiranost, šestošolca Janez Zibelnik in Žan Kern, ki sta z zmago na kuharskem šovu Mali šef prispevala k izjemni promociji šole in občine, pa  posebni županovi pohvali.

Prireditev so v sodelovanju s KUD Matije Valjavca soustvarjali naši učenci, ki so s povezovanjem in glasbenimi nastopi poskrbeli za lepo kulturno in praznično doživetje.

Pohvala in zahvala velja vsem nastopajočim, nagrajencem pa iskrene čestitke!

Petra Lombar Premru

Dostopnost