Športni dan za učence od 7. do 9. razreda bo v torek, 10. 3. 2020.

• SMUČANJE IN DESKANJE NA KRVAVCU – odhod izpred šole bo ob 7.45, povratek pred šolo pa med 14.30 in 15.00. Smučali in deskali boste pod vodstvom dveh šolskih in enega zunanjega učitelja. Cena smučarske karte in zunanjega učitelja bo približno 15 €, cena avtobusnega prevoza bo znana kasneje. Malica bo šolska, za dodatek poskrbite sami. Doma preverite popolnost smučarske in deskarske opreme! ČELADA OBVEZNA!!! Učenec lahko po končanem športnem dnevu ostane na Krvavcu le v primeru, da ga prevzame eden od staršev!
  • DRSANJE V LEDENI DVORANI NA BLEDU – odhod izpred šole bo ob 8.30, povratek nazaj v Preddvor  pa do 12.45. Cena karte  za drsanje bo 3 €, cena avtobusnega prevoza bo znana kasneje. Izposoja drsalk bo možna, cena bo 4 €.  Malica bo šolska.
  • PLAVANJE V KRANJU – odhod izpred šole bo ob 8.30, povratek pred šolo pa do 12.45. Cena vstopnice za bazen bo 2.50 €, cena avtobusnega prevoza bo znana kasneje. Malica bo šolska! OBVEZNA BO UPORABA KOPALK IN NE KOPALNIH HLAČ!!!
  • POHOD – zbor pred šolo bo ob 8.30. Smer pohoda: Lovrenc.  Malico bo vsak učenec dal v svoj nahrbtnik. Bodite primerno obuti!

Veliko športnih doživetij!
Jeli Cuderman