V torek, 17. 10. 2023, bo potekal prvi letošnji športni dan za učence od 6. do 9. razreda. Na vseh pohodnih turah boste hodili v skupini. Pri takšni obliki pohoda velja pravilo, da se hitrost hoje prilagaja najšibkejšemu članu skupine. Pred odhodom boste dobili šolsko malico. Za vse učence je obvezna pohodna obutev, pohodne nogavice, rezervna oblačila, zimska kapa, rokavice, nahrbtnik, dodatna pijača (topel čaj) in hrana. enci z neustrezno obutvijo bodo premeščeni na najlažjo pohodno turo.

Vse skupine imajo začetek in konec pred šolo v Preddvoru. Izjema so le učenci, ki gredo na planinsko turo na Jezerskem.

POHODNE TURE

Preddvor – Štefanja Gora – Preddvor

Odhod izpred šole ob 8.20, povratek ob 12.50 ali 13.40.

Preddvor – Potoška gora – Preddvor

Odhod izpred šole ob 8.20, povratek ob 13.40.

Preddvor – Bašeljski vrh – Preddvor

Odhod izpred šole ob 7.30, povratek ob 14.40.

Jezersko – Goli vrh – Jezersko

Odhod z avtobusne postaje pred trgovino v Preddvoru bo ob 7.00, povratek v Preddvor ob 13.51. Jezerjani imajo zbor ob 7.30 na avtobusni postaji Jezersko jezero.

Pustolovski park Geoss

Odhod izpred šole bo ob 8.20, povratek ob 13.40. Strošek avtobusnega prevoza in vstopnice bo okrog 26 evrov na učenca in bo obračunan na položnici.

Miha Andoljšek