Drugošolci v tridnevni šili v naravi odkrivajo zanimivo pokrajino na drugem koncu Slovenije, v Črmošnjicah. Dejavnosti so raznolike in zanimive: skrivnosti stare lipe in Divjega potoka, vožnja na poligonu in športne igre, pa taborni ogenj in večerni sprehod s petrolejkami… ob tem pa seveda tudi igra in druženje. Hitro nam mineva čas, jutri gremo pa že domov.

Ker pred šolo poteka zbiralna akcija papirja in je prostora še manj kot običajno, pa tudi zaradi napovedanih padavin, smo se odločili, da bo kraj prihoda enak kraju odhoda. Povratek je tako predviden v sredo, 25. 10. 2023, ob 15.00 na parkirišču pred nekdanjo trgovino nasproti Jelovice.

Zaradi varnosti starše prosimo, da parkirate svoje avtomobile tako, da bo avtobus lahko pripeljal povsem do stare trgovine (kot pri odhodu).

V primeru zamude bomo učiteljice poslale sporočilo preko eAsistenta.

Lep pozdravi iz Bele krajine!

Učiteljice in drugošolci