25. oktobra 2019 so učenci naše šole že tradicionalno sooblikovali kulturni program komemoracije v počastitev dneva spomina na mrtve, ki jo je organizirala Občinska organizacija zveze borcev za vrednote NOB Preddvor. Letos je bil program še posebej raznolik in ubran: poleg deklamacij Mance iz 3.a, Sare, Sarah, Maše, Mance, Jerce, Patricije in Veronike iz 5. a razreda ter Martina iz 7.a razreda, solističnih instrumentalnih točk Maruše iz 5. a in Eve iz 9. b razreda ter pevsko – kitarskega nastopa Sare iz 5.a, so dve pesmi ob spremljavi kitar devetošolk Zale in Maje zapele še pevke mladinskega pevskega zbora pod vodstvom Irene Varl Peneš. Prireditelji so se mladim zahvalili s sladko pogostitvijo ter se priporočili za sodelovanje na spominski svečanosti tudi v prihodnjih letih.
Petra Lombar Premru, mentorica in koordinatorica nastopa