Spoštovani starši,
kot sem vam že sporočil, bo šola zaprta od 16. do 29. marca 2020 oz. do preklica. V tem času bodo vaši otroci doma. Priporočilo ministra za izobraževanje, šport in znanost je, da učenci ostanejo v izobraževalni kondiciji. Temu se pridružujemo tudi učitelji naše šole. V ta namen boste na vaše elektronske naslove v dneh zaprtja šole dobili navodila za delo na daljavo s strani učiteljev, ki poučujejo vaše otroke. Prosim, da jim sporočila posredujete in jih spodbudite, da bodo to delo opravljali. Tako bodo lažje nadaljevali z delom v šoli, ko bo prenehala veljati odredba o zaprtju. Ni mišljeno, da delo opravljate vi, ampak vaši otroci po svojih zmogljivostih in zdravstvenem stanju.
Zahvaljujem se vam za uvidevnost in vam želim obilo zdravja.

Bogdan Sušnik, ravnatelj

Dostopnost