Brina Šubic

Lena Jagodic

Ana Šilc

Pa je tukaj – zaključek šolskega leta – takega, ki smo si ga želeli pred dvema letoma. Učitelji vam najprej čestitamo za uspehe, ki ste jih dosegli v tem šolskem letu, za osvojeno znanje. Želimo, da pospravite šolske torbice in uživate v poletnih počitnicah. Naj bodo igrive, malo nagajive. Ne pozabite na branje zanimivih knjige, za katere morda med letom niste našli časa, ustvarjanje ob obalah rek, jezer ali morij. Ne pozabite uživati ob poslušanju ali prepevanju glasbe. Uživajte v poletnih zvezdnatih nočeh, pomagajte staršem pri domačih opravilih, da bodo tudi oni lahko brezskrbno užili dopustniške dni. Bodite previdni, a še vedno drzni, da boste ustvarili nepozabne spomine. Pogrešajte sošolce, mogoče nekateri učitelje, da se boste z veseljem 1. septembra vrnili v šolske klopi. 

Dragi starši, hvala tudi vam, za vašo podporo, sodelovanje in razumevanje.

Za konec pa še pesem F. Lainščka:

Šolske skrbi in stvari
moraš v predal zakleniti,
da ti ne morejo počitnic greniti,
a tudi ne pobegniti.

Nato moraš počitnicam
natančno dneve prešteti
in vsak dan moraš nekaj
hoteti, želeti, početi.

Lepe počitniške dni vsem!

 

Maja Komovec

Pia Pirc

Dostopnost