S pesmijo, skečem in dobrimi željami so učenci 1.A razreda in člani krožka Učenje socialnih veščin v sredo, 14. decembra 2022 oskrbovancem Doma starejših občanov Preddvor predali praznične voščilnice, ki so jih v decembru zbirali v šoli. Izdelali so jih učenci in zaposleni in sicer točno 160, kolikor je oskrbovancev.

Zunaj, kar pred okni jedilnice so zapeli učenci 1.a, na kitaro jih je spremljala razredničarka Klara Paulič. Učenci 6. razreda, ki obiskujejo interesno dejavnost Razvijanje socialnih veščin pod mentorstvom Petre Lukan in Simone Kralj, pa so zaigrali kratke odlomke Pepelke. Na koncu so še vsi skupaj zapeli in si pomahali skozi okno.

Otroci so se veselili nastopa in predvsem tega, da so lahko razveselili starejše občane. Nazaj v šolo so odšli zadovoljni in s sladkim presenečenjem.

Simona Kralj in Jernej Benedičič

Dostopnost