Spoštovani starši,
zaenkrat nimamo podatkov, da bi bila v naši šoli in vrtcu potrjena okužba s koronavirusom, ne pri otrocih in ne pri zaposlenih. Glede na nastalo situacijo (razglašena bo epidemija) vas obveščamo, da s ponedeljkom, 16. 3. 2020, zapiramo vrata šole in vrtca, tako kot po vsej državi. Predvidoma bo zaprtje trajalo do 29. 3. 2020 oziroma do preklica. O nadaljnjih ukrepih vas bomo sproti obveščali po eAsistentu.
Priporočilo Ministrstvo za izobraževanje in šport je, da otroci ostanejo doma že jutri, v petek, v kolikor imate to možnost.
Zavedamo se, da bo zaprtje šole in vrtca prizadelo vas, starše, in vam povzročilo nevšečnosti, vendar moramo vsi skupaj ravnati odgovorno in preudarno, da preprečimo še večje in hujše posledice širjenja epidemije.
Zahvaljujemo se vam za razumevanje!

Bogdan Sušnik, ravnatelj

Dostopnost